TADHack Global 2016

TADHack Global 2016!

TADHack graphic

ProIDS ma zaszczyt ogłosić, że jesteśmy organizatorami wydarzenia TADHack Global 2016 – Warszawa.

TADHack JEST hackathonem dla deweloperów i entuzjastów technologii zainteresowanych w budowaniu różnego typu oprogramowania komunikacyjnego (i więcej).

Jest organizowany równolegle w wielu miastach na całym świecie od 2014 roku. Tym razem w 2016 roku po praz pierwszy przybywa do Warszawy! I mamy nadzieję, że tutaj zagości.

Jeżeli masz pomysły na świetne produkty komunikacyjne lub jeżeli chciałbyś użyć funkcje Telco w swojej aplikacji webowej lub mobilnej – nie wahaj się tylko dołącz do nas!

Przy okazji – jeżeli użyjesz technologii jednego ze sponsorów TADHack to będziesz miał szansę wygrać jednej z nagród!

Nagroda dla Warszawskiej lokalizacji to 1000 USD, które zostanie przyznane najlepszemu hackowi (hackom) stworzonego lokalnie. Dodatkowo najciekawsze hacki będą przedstawione globalnym sponsorom – będą miały szansę zdobyć nagrodę główną.

Nie obawiaj się technologii – frameworki Telco sa proste – sprawdź API z podlinkowanych zasobów: http://tadhack.com/2016/global/developer-resources/, oraz będziemy tam, aby Ci pomóc – zapewniamy wprowadzenie dla wybranych technologii.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wydarzenia, sprawdzić harmonogram oraz zarejestrować się na wydarzenie odbywające się w Warszawie 15-16 października 2016 podążaj za linkiem: http://tadhack.com/2016/global/warsaw/

Możesz także dołączyć do naszej społeczności poprzez Meetup – http://www.meetup.com/TADHack-Poland/

O nas

ProIDS logotype

Po długim czasie bycia częścią dużej międzynarodowej korporacji w branży IT odłączyliśmy się i zaczęliśmy ProIDS. Zabraliśmy ze sobą nasze umiejętności, doświadczenia oraz zaufanie klientów. Dlatego lubimy podkreślać, że nie pochodzimy znikąd - wyłoniliśmy się z cienia. Gdzie teraz zmierzamy? W tym samym kierunku co świat IT. I dotrzymujemy mu kroku.

Zostaw nam wiadomość

  Imię

  E-mail

  Temat

  Wiadomość

  Skontaktuj się

  Biuro
  ProIDS Sp. z o.o.
  ul. Bukowińska 22/53
  02-703 Warszawa
  E-mail info@pro-ids.com
     

  Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek. więcej informacji

  Opcje ciasteczek (pliki cookie) na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka", aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z przeglądania strony. Kontynuując korzystanie ze strony bez zmiany ustawień ciasteczek lub klikając w "Akceptuj" wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek. Jednocześnie pragniemy poinformować, że zbieramy anonimowe statystyki wyświetlania strony przy użyciu narzędzi Google Analytics.

  Zamknij